
Los jij de schaakpuzzels hiernaast met twee vingers in de neus op? Of heb je het altijd al willen leren? Van Carlsen tot Polgar, van beginner tot expert: studentenschaakclub De Rode Loper helpt je graag verder. Elke donderdagavond biedt de club ruimte om chess.com – of lichess, voor de kenners − in real life te spelen. Vladomeare Obolonskyy, voorzitter maar vooral schaker, licht alvast een tipje van de zwart-witte sluier.
“Naast het ‘gewoon schaken’ op clubavonden organiseren we ook dit jaar weer extra activiteiten. Zo organiseren we de ASL Schaakcompetitie (Antwerp Student League, n.v.d.r.) en in het voorjaar doen we mee aan het internationale PCU-toernooi in Antwerpen.” Maar hun agenda is ook gevuld met kleinere evenementen: “Ook dit jaar zullen we weer thema- en pokeravonden organiseren.” Mensen die in het bestuur willen zijn ook altijd welkom. “Of het nu gaat om onze sociale media of helpende handen op onze clubavonden, we zoeken altijd naar nieuwe mensen.”
Traditiegetrouw trapt de club het schaakseizoen af met haar beroemde pizza-avond. Elke donderdag schaakt De Rode Loper op verschillende locaties in 't Stad. Loop er en passant eens binnen. Waar spelen ze aanstaande donderdag? Hoe meld je je aan voor de ASL-schaakcompetitie? En welke activiteiten staan er gepland? Je vindt het allemaal op hun sociale media.
- Login om te reageren